Produkty

okna

W Naszej ofercie znajdą Państwo energooszczędne profile znanych i cenionych producentów. Okna plastikowe PCV gwarantują doskonałą izolację cieplną, a tym samym decydują o znacznym obniżeniu kosztów ogrzewania. Objęte przez nasz cennik profile stanowią syntezę cech idealnego okna PCV, które wyróżnia najwyższa jakość rozwiązań technicznych docenianych na rynkach całego świata.
Profesjonalny montaż okien podnosi bezpieczeństwo, zapewniając jednocześnie lepszą izolację cieplną oraz dźwiękoszczelność.

rolety, żaluzje, moskitiery

W naszej ofercie znajdziecie Państwo rolety materiałowe wolnowiszące i kasetowe, verticale materiałowe oraz z PCV, moskitiery, plisy a także szeroki wybór żaluzji aluminiowych, PCV, bambusowych czy drewnianych. Jesteśmy otwarci na oczekiwania klientów i wychodzimy na przeciw zmieniającym się trendom, wprowadzając nowe linie produktów. Współpraca z projektantami wnętrz daje nam możliwość spojrzenia w niepowtarzalny sposób na każde okno. Stawiamy na jakość, funkcjonalność i bezawaryjność naszych produktów.

drzwi

Są wizytówką każdego mieszkania i domu. Drzwi zewnętrzne GERDA I DELTA to poczucie komfortu i bezpieczeństwa domowników. Kilkudziesięcioletnie doświadczeniem bogate w patenty bezpieczeństwa i nowoczesne rozwiązania doceniają klienci, którzy ufają nam w dziedzinie drzwi antywłamaniowych. Poznaj naszą ofertę i dołącz do grona zadowolonych użytkowników!

parapety