O firmie

działamy od 2000 roku

Firma OKNOLUX zajmuje się kompleksową obsługą w zakresie sprzedaży i montażu stolarki okiennej i drzwiowej o najwyższej jakości, energooszczędności i niepowtarzalnym wyglądzie.

Firma założona blisko 2000 r działająca bez przerwy. Dzięki bogatemu doświadczeniu, służymy fachową wiedzą oraz profesjonalnym doradztwem, przy wsparciu największych producentów krajowej stolarki okiennej. Swoją renomę osiągneliśmy dzięki profesjonalnie przygotowanym pracownikom zapewniającym kompleksową obsługę od bezpłatnego doradztwa, począwszy od wyceny i  pomiaru, skończywszy na transporcie i montażu przez wykwalifikowane grupy monterskie.

Naszą dewizą jest wychodzenie naprzeciw rosnącym wymaganiom i potrzebom Klienta oraz poczucie,że zadowolony Klient jest stałym Klientem. Dlatego też, stworzyliśmy ofertę towarów w pełni zaspakajającą wymogi klienta. Nasz asortyment to nie tylko okna i drzwi ale również szeroka gama rolet,żaluzji,moskitier, parapetów oraz wszelkich akcesoriów i dodatków. Kupując u nas gwarantujemy zadowolenie z zakupionego towaru i pewność co do jego jakości i trwałości przy zachowaniu bardzo atrakcyjnych niskich cen!

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – licząc, że wkrótce dałączycie Państwo do grona naszych stałych Klientów.

Przyjdź a przekonasz się… że u nas kupisz najtaniej !!!

oknolux

zaufanie

wiedza

doświadczeniie